ESS - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby

ESS (ESET Smart Security)
Komplexné riešenie zabezpečenia pre Váš počítač

Komplexná a inteligentná ochrana je nevyhnutná v domácom ako i v profesionálnom prostredí. ESET Smart Security je komplexným riešením pre váš PC,ktoré vám i vašej rodine pomôže ochrániť tie najcennejšie dáta pred infiltráciami, útokmi hackerov či obťažujúcimi spamovými správami..

ESET Smart Security bolo vyvinuté ako úplne nové, vysoko optimalizované riešenie integrujúce štyri funkcionality(antivirus, antispyware, firewall a antispam), čím zaručuje najvyšší výkon pri minimálnom zaťažení spotrebe pamäte. Vďaka jednoduchému užívateľskému rozhraniu stačí program nainštalovať, nastaviť, spustiť a ďalej naň môžete zabudnúť.

ESET Smart Security bol navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu funkčnosť používaním pokročilej technológie proaktívnej detekcie. Týmto je zabezpečená maximálna ochrana proti vírusom, trójskym koňom, červom, adware, spyware, phishingu, rootkitom a iným internetovým hrozbám. Najmodernejšia technológia umožňuje zachytiť aj tie vírusy, ktoré ešte nie sú obsiahnuté v databáze vírusových vzoriek, a tak zabrániť 90 % tzv. "zero day" útokov.

Kľúčové vlastnosti ESS
Vysoká rýchlosť skenovania
Vysoko výkonná technológia zaručuje rýchle a pritom dôkladné skenovanie súborov. Rozsiahle možnosti nastavenia umožňujú prispôsobiť skenovanie individuálnym potrebám každého užívateľa.

Nízke nároky na systém
Nižšie nároky na pamäť a procesor zaručujú, že počítač sa nespomalí, keď ho potrebujete pri vašej práci, hrách, surfovaní po internete, downloadovaní alebo e-mailovaní.

Proaktívna ochrana
Rokmi preverená kvalita technológie ThreatSense\'ae, zaisťujúca detekciu škodlivého kódu, je zdokonalená a spolu s personal firewallom a antispamom vytvorila nový produkt, kde jednotlivé moduly kooperujú v dokonalej synergii a poskytujú bezkonkurenčnú ochranu vášho počítača. Technológia ThreatSense® kombinuje rozličné úrovne detekcie, ktoré vás ochránia pred internetovými hrozbami ešte predtým, než by mohlo byť neskoro.

Vynikajúca detekcia
Presná identifikácia známych i neznámych hrozieb. Touto vlastnosťou získavajú produkty ESET ocenenia z nezávislých testovaní, pretože vďaka proaktívnej detekcii nevyvolávajú skoro žiadne falošné poplachy.* (*AV-Comparatives.org)

Máte záujem o tento produkt? Navštívte nás a my Vám ho nainštalujeme úplne ZDARMA. Aj na Eset Smart Security platí naša garncia najnižších cien. Pre držiteľov karty ISIC, ITIC, ZŤP zľava 50%. Chcely by ste presedlať z konkurenčného riešenia na ESET? Aj tu Vám ponúkame zľavu až 15%. Sťe nezisková organizácia, subjekt verejnej správy, zdravotnícke, alebo školské zariadenie? Aj vy u nás môžete mať AV riešenia od ESETu len za polovicu. Neohrozujte zbytočne Váš počítač, chránte sa! Kvalitné AV riešenie šetrí Váš čas aj peniaze.

Cenn\'edk zobraz\'edte kliknut\'edm na tento odkaz

Návrat na obsah