NETservis - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby > Servis PC

NETservis
U nás je to možné! Servis cez internet je pre našich zákazníkov príjemnou realitou.

NETservis je špičková služba úplne ZDARMA pre zákazníkov vlastniacich počítač, alebo notebook od SOS PC. Pomocou tejto služby Vám dokážeme opraviť Váš počítač na diaľku za niekoľko minút a to všetko bez toho, aby ste sa museli vzdialiť z Vášho pracoviska. Samozrejmou podmienkou pre vykonanie takéhoto servisného úkonu je schopnosť Vášho PC pripojiť sa k internetu.

Chcem využiť túto službu, čo mám urobiť?
Ak máte záujem o službu NETservis stačí zatelefonovať na jedno z našich čísel (0902 / 314 315, 0907 / 104 331) a oznámiť túto požiadavku technickému pracovníkovi. Po následnom overení vašej identity Vám náš pracovník podá ďalšie inštrukcie, po prípade priamo preberie kontrolu nad Vášim PC a o problém sa postará. Pripravte si prosím doklady k Vašmu zariadeniu (pokladničný blok, faktúra)

Niesom zákazníkom SOS PC resp. pokazené zariadenie nedodalo SOS PC
Bohužial, táto služba je poskytovaná výhradne zákazníkom vlastniacim zariadenie od SOS PC. Výnimku je možné spraviť iba v prípade, že za túto službu zaplatíte vopred.

Návrat na obsah