Programy - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby
Prejsť na obsah

Programy
To najlepšie je vždy ZDARMA...

Na tomto mieste si môžete zdarma stiahnuť veľmi užitočné programy a ich doplnky. Všetky sú voľne dostupné a teda  stiahnutím neporušujete žiadne práva výrobcu.

Eurokalkulačka KROS
Eurokalkulačka slúži na prepočet Slovenských korún na Euro podľa oficiálneho konverzného kurzu 30.1260 SKK/EUR. Program je zdarma a je možné ho voľne šíriť!

K-Lite Codec Pack Full
Jeden z najpopulárnejších a zároveň najkvalitnejších balíčkov kodekov a DirectShow filtrov na trhu. Pomáha prehrávať rôzny mediálny obsah vrátane menej známych formátov v systémoch Windows. Vrelo odporúčame ako základnú súčasť vášho OS.
SUPER („Simplified Universal Player Encoder and Renderer“)
Najlepší free program pre prevod medzi rôznymi formátmi audio a video súborov. Na  vstupe podporuje formáty mobilných telefónov 3GP a 3G2, multimediálne formáty AAC, AC3, AMR, ASV, AVI (DivX, Xvid…), AVS (AviSynth), CMF (Casio Movie Format), DAT (VCD), FLI, FLC, FLV (Flash), formáty M2T, TS a TRP (HDTV Transport Stream), MKV (Matroska), MMF (Yamaha SMAF Audio), MOV a QT (Quick Time), MP2, MP3, formáty MP4, M4A a M4V (Quick Time, iPod, PSP), MPC a MPP (Musepack Audio), MPG, NSV (Nullsoft Streaming), OGG, formáty RA, RAM, RM, RMVB (RealMedia), STR (Old PlayStation), SWF (ShockWave FLASH), VIV, VOB, WMA, WMV a WAV. Výstup môžete mať vo formátoch 3GP pre fotoaparáty Nokia, NEC, Siemens a Sony Ericsson, 3G2 (Sony Ericsson), AAC, AC3, AMR, ASF, AVI (a to aj pre Pocket PC), animovaný GIF, MMF, MOV, MP2, MP3, MP4, MPC, MPG (MpegI, VCD, DAT, MpegII, SVCD), OGG, SWF, FLV, VOB, WAV, WMA, WMV, AutoMode (DVD, VCD, SVCD), iPod (Apple), Microsoft Zune, Nintendo DS a Sony (PS3, PSP).


Picasa 2.7
Tento skvelý program vám pomáha usporiadať a zobraziť celú kolekciu fotografií na jednom mieste,
upravovať obrázky, orezávať ich, odstrániť efekt červených očí a vykonávať ďalšie akcie, vytvárať pútavé koláže a prezentácie, zdieľať fotografie online s rodinou a priateľmi pomocou webových albumov programu Picasa.
Cathy 2.26
Program vytvorený Robertom Vašíčkom Vám pomôže veľmi jednoducho vytvoriť a organizovať do katalógov obsah vašich DVD/CD médií. Už nikdy nebudete musieť stráviť hodiny čítaním popiskov na médiách. Program Cathy Vám jednoducho ukáže na ktorom CD sa Vami hľadaný súbor nachádza.
ALZip v7.0 beta 1
ALZip je jeden z najvýkonnejších a zároveň najjednoduchších programov pre prácu s archívmi. Dokáže vytvárať a otvárať množstvo formátov. Vytvárať dokáže: ALZ, ZIP, LZH, CAB, JAR, TAR, TGZ, otvárať dokáže: ALZ, ALX, ACE, ARC, ARJ, B64, BH (1), BH (2), BHX, BIN, BZ2, CAB, EAR, ENC, GZ, HA, HQX, ICE, ISO, JAR, LCD, LHA, LZH, MIM, PAK, RAR, TAR, TGZ, UUE, WAR, XXE, Z, ZIP, ZOO. Program disponuje aj mnohými ďalšími zaujímavými funkciami ako záchrana stratených hesiel do archívov atď. Je preložený dokonca aj do českého jazyka. (Slovenčina samozrejme chýba)

FlashGet 1.9.6
Program, ktorý zvyšuje rýchlosť sťahovania súboov z internetu. Dokáže sťahovaný súbor rozdelit na viac častí a potom sťahuje všetky časti naraz. Program umožňuje sťahovanie aj plánovať na stanovený termín. Ďalej ponúka funkciu, ktorá automaticky preruší pripojenie k internetu po dokončení downloadu. Dokáže automaticky vyhladať a vybrať najrýchlejšie servery s kópiami príslušného súboru na stiahnutie, naplánovať automatický prenos. Stiahnuté súbory umožňuje tiediť do rôznych kategorií a ukladať do rôznych adresárov na disku pre vetšiu prehľadnosť. Samozrejmosťou je podpora nadviazania na prerušené sťahovanie. FlashGet zvláda nielen sťahovanie, ale aj vytváranie nových torrent súborov. Naviac s možnosťou kódovaného prenosu dát. Ani p2p siete ED2K a Kad niesú pre FlashGet cudzie a dokáže sťahovať aj odtiaľ.Návrat na obsah