AV pre malé firmy - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby
Prejsť na obsah

Antivúrusové riešenia pre firmy
Chránte si svoj business. Elektronický záškodníci Vás môžu zastihnuť všade!

AV riešenia pre malé a stredné firmy
V súčasnom svete rozmáhajúcej sa počítačovej kriminality a vykrádania dát by malo byť efektívne antivírusové riešenie prioritou pre každú firmu, bez ohľadu na jej veľkosť.

Riešenia ESET používajú pokročilú heuristiku, všeobecné signatúry a majú guráž pre odvrátenie aj toho najsofistikovanejšieho útoku. Riešenia ESET pre malé a stredné firmy vo verzii Business Edition dopĺňa nástroj vzdialenej správy ESET Remote Administrator pre zaistenie hladkej aktualizácie a centralizovania administrácie vo firemnom prostredí. ESET Remote Administrator poskytuje centralizovaný manažment všetkých počítačov v lokálnej alebo rozsiahlejšej sieti pre ľahšie nastavenie a rýchlejšiu administráciu.

Ponúkame vám nasledujúce riešenia:

ESET Smart Security
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security Business Edition
ESET NOD32 Antivirus Business Edition
ESET NOD32 Antivirus pre Microsoft Exchange
(pre viac informácií n\'e1s kontaktujte )

Prečo je potrebné chrániť počítač pred vírusmi
Z jednoduchého dôvodu. Vírusy sú škodlivé programy, ktoré nielenže môžu znehodnotiť Vaše potrebné údaje uložené v počítači ale Vás oberajú aj o Vaše súkromie.


Návrat na obsah