Domáce AV - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby
Prejsť na obsah

Antivúrusové riešenia pre domácnosť
Chránte sa aj doma. Elektronický záškodníci Vás môžu zastihnuť všade!

AV Riešenia pre domácnosti
Každý počítač pripojený do siete internet je pod neustálou hrozbou napadnutia vírusmi. Aby ste mali bezpečný počítač, potrebujete spoľahlivý anti-vírusový program.

Nezáleží na tom, či počítač používate len na hranie, surfovanie po intenete alebo na čítanie a odosielanie pošty. Aj vy potrebujete anti-vírusový program, ktorý bude chrániť nielen Váš počítač ale aj všetky Vaše, v počítači uložené informácie.

Z ponúkaných produktov je pre Vás cenovo najvýhodnejší ESET NOD32 Antivirus od spoločnosti ESET. Anti-vírusový systém ESET NOD32 Antivirus Vám poskytuje jedinečnú ochranu Vášho domáceho počítača.

Druhou o niečo drahšou variantou je program s názvom ESET Smart Security taktiež od spoločnosti ESET. ESET Smart Security bolo vyvinuté ako úplne nové, vysoko optimalizované riešenie integrujúce štyri funkcionality, čím zaručuje ten najvyšší výkon pri minimálnom zaťažení a spotrebe pamäte.

Riešenie ESET Smart Security okrem iného obsahuje :

  • ESET NOD32 Antivirus

  • ESET NOD32 Antispyware

  • ESET Personal Firewall

  • ESET Antispam


Prečo je potrebné chrániť počítač pred vírusmi
Z jednoduchého dôvodu. Vírusy sú škodlivé programy, ktoré nielenže môžu znehodnotiť Vaše potrebné údaje uložené v počítači ale Vás oberajú aj o Vaše súkromie.


Návrat na obsah