AV pre malé firmy - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Prejsť na obsah
Predaj > Softvér

Antivúrusové riešenia pre firmy
Chránte si svoj business. Elektronický záškodníci Vás môžu zastihnuť všade!

AV riešenia pre malé a stredné firmy
V súčasnom svete rozmáhajúcej sa počítačovej kriminality a vykrádania dát by malo byť efektívne antivírusové riešenie prioritou pre každú firmu, bez ohľadu na jej veľkosť.

Riešenia ESET používajú pokročilú heuristiku, všeobecné signatúry a majú guráž pre odvrátenie aj toho najsofistikovanejšieho útoku. Riešenia ESET pre malé a stredné firmy vo verzii Business Edition dopĺňa nástroj vzdialenej správy ESET Remote Administrator pre zaistenie hladkej aktualizácie a centralizovania administrácie vo firemnom prostredí. ESET Remote Administrator poskytuje centralizovaný manažment všetkých počítačov v lokálnej alebo rozsiahlejšej sieti pre ľahšie nastavenie a rýchlejšiu administráciu.

Ponúkame vám nasledujúce riešenia:

ESET Smart Security
ESET NOD32 Antivirus
ESET Smart Security Business Edition
ESET NOD32 Antivirus Business Edition
ESET NOD32 Antivirus pre Microsoft Exchange
(pre viac informácií n\'e1s kontaktujte )

Prečo je potrebné chrániť počítač pred vírusmi
Z jednoduchého dôvodu. Vírusy sú škodlivé programy, ktoré nielenže môžu znehodnotiť Vaše potrebné údaje uložené v počítači ale Vás oberajú aj o Vaše súkromie.


Návrat na obsah